1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kauba tagastuslehe leiate siit

2. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

3.Toote tagastamise soovist palume meile esmalt teatada kirjalikult e-postile: service@dieselland.ee kus tuua välja:

– arve number

– tagastatava toote nimetus

– tagastamise või väljavahetamise põhjus

– Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, kasutamata ning kahjustamata.

– Postikulu ei kuulu tagastamisele.

– Osja tagastab kauba oma kulude eest.

– Üldjuhul kannab Müüja Ostjale toodete eest makstud summa tagasi esimesel võimalusel, hiljemalt 14 tööpäeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest samale arvelduskontole, millelt oli kaba eest esialgselt makstud.

4. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Müüdavale uutele kaubale kehtib tootjapoolne garantii juhul kui see on märgitud toote kirjeldusse või tootega kaasas olevatesse dokumentidesse. Esmane  tingimus näeb ette jälgida tootjapoolseid remondijuhiseid ja paigaldustingimusi.

Müüdavale remonditud pihustitele kehtib pihusti varuosa tootja tootjapoolne garantii. Garantii kehtib vastavalt tootjapoolsetele garantiitingimustele. Esmane  tingimus näeb ette jälgida tootjapoolseid remondijuhiseid ja paigaldustingimusi.

Müüdavale taastatud pihustitele kehtib garantii 6 kuud. Garantii kehtib vastavalt tootjapoolsetele garantiitingimustele. Esmane  tingimus näeb ette jälgida tootjapoolseid remondijuhiseid ja paigaldustingimusi.

Tootel ilmnevate puuduste korral on Ostjal õigus nõuda Müüjalt toote puuduste likvideerimist (parandamist või asendamist puudusteta tootega). Juhul, kui Müüja ei ole suuteline toodet parandama ega asendama, on Tellijal õigus ostust taganeda ja nõuda raha tagastamist seadusega sätestatud korras.

Müüja ei vastuta tootel ilmnenud puuduste eest, mis on tekkinud ostja süül või kui puudus on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.

Tagastuslehe leiate siit

Tellija ja Müüja vahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja on kohustatud vastama Tellija poolt esitatud kaebusele 5 (viie) kalendripäeva jooksul. Läbirääkimisi peetakse e-maili service@dieselland.ee vahendusel.